filler-hero2

Team

Kleuterleidsters

 Kleuters 1 Jeannette Gerringa (ma,wo,do,vr)
Monique Kooistra (di)
 Kleuters 2 Evelien Kort  (ma,di,wo,do,vr)
 Kleuters 3 Marja Gommers (ma,di,wo,do,vr)
 Kleuters 4 Jolanda van Dam (ma,di,wo)
Eva Smits (wo,do,vr)
 Kleuters 5 Anneke Smallenbroek (ma,di,wo,do,vr)
 Kleuters 6 Esther van Beek (ma,di,wo,do,vr)

Klassenleerkrachten

 Klas 1A Anouk Heijna (ma,di,wo,vr)
Monique Kooistra (do)
 Klas 1B Saraya Roosenboom (ma,di,wo,do,vr)
 Klas 2A Daniël Mulder (di,wo,do,vr)
Leanne Goddijn (ma)
 Klas 2B Mireille Koomen (ma,di,do,vr)
Karina Janssen (wo)
 Klas 3A Leander Kruizinga (di,wo,do,vr)
Pieter Blokker (ma)
 Klas 3B Mileen Coppoolse (ma,di,wo,do,vr)
 Klas 4A Irene Blick (ma,di,wo,do)
Leanne Goddijn (vr)
 Klas 4B Leny de Vries (ma,di,wo,do)
Maeike de Wolff (vr)
 Klas 5A Suzanne Jansen (ma,di,wo,do)
Karina Janssen (vr)
 Klas 5B Karina Janssen (ma,di)
Dagmar Olthof (wo,do,vr)
 Klas 6 Jacqueline Roggen (ma,di,wo,do,vr)

Vakleerkrachten en zorgfuncties

 Intern begeleider: Moniek Terlouw (ma,wo,do)
 Intern begeleider: Hilde Hof (ma,di,do)
 Leescoördinatie 1 t/m 3 Margot Coppoolse
 Euritmie: Jiri Brummans
 Euritmiebegeleiding Piano: Jan van Maris
 Heileuritmie: Kees van Dijk
 Engels: Anna Haringa
 Spraaktherapie: Marianne van Asperen
 Gymnastiek: Joris van der Heide &
Robin van der Wal
 Handvaardigheid: Wietske de Vries &
Marjanne van der Stok

Onderwijs ondersteunend personeel

 Onderwijsassistent: Milko van den Boogert & Monique Kooistra
 Facilitair coördinator : John Hinten
 Office Manager/HR/Bsz Saskia Haas (ma,di,do,vr)
 Algemeen directeur Margreet Bijsterveld (ma,wo,do)
 Adjunct-directeur organisatie: Guido van der Vorst (wo,do,vr)
 Adjunct-directeur onderwijs: Marjanne van der Stok (ma,di,do)
 Brede school regie: Margreet Bijsterveld &
Guido van der Vorst
 Brede school   activiteitencoördinator: Gérard Pillen
favicon

“Verstandelijk begrip vormt slechts een middel om de dingen te begrijpen. Met het gevoel, met het hart kan men evenzeer begrijpen.”

- Rudolf Steiner